www.realzone.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» [CS] Model Cerere Slot.
[Model] Afilitări +Benefici EmptyLun Noi 11, 2019 7:15 am Scris de zZCristian[;x]

» [CS] Model Cerere Slot.
[Model] Afilitări +Benefici EmptyLun Noi 11, 2019 7:15 am Scris de zZCristian[;x]

» [CS] Model Cerere Admin.
[Model] Afilitări +Benefici EmptyLun Noi 11, 2019 7:12 am Scris de zZCristian[;x]

» Regulament Adminii.
[Model] Afilitări +Benefici EmptyLun Noi 11, 2019 7:10 am Scris de zZCristian[;x]

» Regulament Player.
[Model] Afilitări +Benefici EmptyLun Noi 11, 2019 7:08 am Scris de zZCristian[;x]

» [Model] Mangent Secțiune.
[Model] Afilitări +Benefici EmptyDum Noi 10, 2019 7:17 pm Scris de zZCristian[;x]

» [Model] Mangent Server.
[Model] Afilitări +Benefici EmptyDum Noi 10, 2019 7:13 pm Scris de zZCristian[;x]

»  [Model] Deschidere server.
[Model] Afilitări +Benefici EmptyDum Noi 10, 2019 7:10 pm Scris de zZCristian[;x]

» [Model] Oferte admin.
[Model] Afilitări +Benefici EmptyDum Noi 10, 2019 7:05 pm Scris de zZCristian[;x]

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Cei mai activi postatori ai saptamanii
Niciun utilizator


[Model] Afilitări +Benefici

In jos

[Model] Afilitări +Benefici Empty [Model] Afilitări +Benefici

Mesaj Scris de zZCristian[;x] Dum Noi 10, 2019 6:57 pm

Beneficii afiliere:

I.1 - Acces complet pe categoria dumneavoastră + atribuirea unui grad și anume acela de „Manager”.
I.2 - Dacă serverul se află în top 4 servere din comunitate puteți beneficia de reclamă pe forum timp de o săptămână.
I.3 - Dacă serverul este populat puteți obține beneficii pe categoria dumneavoastră.
I.4 - Canal permanent pe teamspeak + Grad Manager Server
I.5 - Puteti participa la concursurile pe care le fac Administratia CSPOWER ROMANIA

Model afiliere:

Nume dorit:
Număr de sloturi:
IP & port:
Mod de joc:
Contact deținător/deținători:
Numele firmei unde este găzduit:
Link GameTracker:
Categorii dorite:

Regulament:

Paragraful I:
I.1 - Trebuie să respectați regulamentul impus pe întregul forum !
I.2 - Trebuie să fiți deținătorul de drept al serverului, nu se acceptă cereri din partea unui admin !
I.3 - Odată ce aplicație dumneavoastră de afiliere a fost acceptă trebuie să schimbați numele și reclama de pe server !
Paragraful II:
II.1 - Aveți obligația de a adăugat serverul în clanul comunității ( click ) !
II.2 - Venirea și plecarea din comunitate rapidă va duce la adăugarea serverului în lista celor interzise !
II.3 - Odată ce aplicația de afilierea a fost acceptă vă rugăm să deschideți un topic aici ( click ) pentru crearea categoriilor !
II.4 - Schimbarea DNS-ului se face după ce serverul are o vechime de minim 30 de zile în comunitate !


Nu se accepta serverele de la firmele: TOXIC-HOST, CSFORCE, XTREAMHOST, TRUEHOST, LEMON HOST, CLEVER-HOST, HOSTPROFIL, DARKHOST, X-HOST, XSERVERE.

zZCristian[;x]

Mesaje : 16
Data de înscriere : 10/11/2019

https://www-realzone-ro.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum